Naar de inhoud
Glacier 3000 TicketsOnafhankelijke bezoekersgids

Alle gidsen

Top van Scex Rouge en Peak Walk-brug in diepe sneeuw

Winter 2026/27 vanaf 7 november

Glacier 3000 tickets: prijzen, openingstijden en Peak Walk

Neem de kabelbaan naar 2.971 m, loop over de hangbrug Peak Walk van de ene top naar de andere en wandel de gletsjer op. Wat een ticket kost, wanneer de kabelbaan rijdt en hoe je er komt, gecontroleerd aan de hand van officiële bronnen.

Bergstation, Scex Rouge
2.971 m
Retour volwassene, 2026/27
CHF 95
Peak Walk tussen twee toppen
107 m
Winterseizoen begint
7 november

Top van Scex Rouge en Peak Walk-brug in diepe sneeuw. Foto: Christian David / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0

Onafhankelijke gids, niet de officiële website van Glacier 3000. Officiële tickets en actuele openingsstatus: glacier3000.ch

Tickets 2026/27

CHF 95 retour, kinderen CHF 48, onder 6 gratis

Eén retourticket geldt voor de kabelbaan, de Peak Walk, de stoeltjeslift Ice Express en de Glacier Walk. Houders van een Swiss Travel Pass, GA of Half Fare Card betalen het kindertarief.

Kabelbaanticket

Retourticket via GetYourGuide

De retourrit met de kabelbaan van Col du Pillon naar Scex Rouge, verkocht via GetYourGuide. Naar Col du Pillon reis je zelf, met de auto of de PostBus.

  • ✓Peak Walk, Ice Express en Glacier Walk inbegrepen
  • ✓Betalen in je eigen valuta, ticket op je telefoon

Met vervoer

Dagtrip vanuit Genève, Lausanne of Montreux

Dagtrips per touringcar of minibus die je naar Col du Pillon en terug brengen. Vaak is de kabelbaan een extra, dus kijk goed wat er is inbegrepen.

Bij de exploitant

Officiële webshop of kassa

Glacier 3000 verkoopt het retourticket voor CHF 95 per volwassene op de eigen website en aan de kassa op Col du Pillon. Houders van een Swiss Travel Pass, GA of Half Fare Card betalen daar het gereduceerde tarief.

Deze site verdient niets aan de officiële webshop.

Alle tickets, kortingen en wat er is inbegrepen

Van 1.546 m naar 2.971 m in twee kabelbanen

De kabelbaan van Col du Pillon naar Scex RougeCol du Pillon op 1,546 m, middenstation Cabane op 2,525 m, Scex Rouge op 2,971 m en de Quille du Diable op 2,908 m.2,000 m2,500 m3,000 mIce Express en Glacier WalkCol du Pillon1,546 mCabane2,525 mScex Rouge2,971 mQuille du Diable2,908 m

Col du PillonDalstation, parkeerplaats, PostBus

CabaneMiddenstation, overstappen op de volgende kabelbaan

Scex RougeBergstation, restaurants, Peak Walk

Nu op de top

Nu op Scex Rouge, 2.964 m

Temperatuur
–
Wind
–
Windstoten
–

Volgens Glacier 3000 kunnen de liften stoppen bij windstoten boven 80 km/u. Of ze vandaag draaien, zie je op de actuele pagina van de exploitant. Officiële liftstatus

Bron: MeteoSwiss, automatisch weerstation Les Diablerets (DIA). Gemeten waarden, elke 10 minuten bijgewerkt.

Verwachting voor de komende dagen

Wat te doen op de top

Op 3.000 m hoogte

Je bezoek plannen

Welke berg kies je?

Eerlijke antwoorden op de vragen die je stelt voordat je boekt, en vergelijkingen met de andere grote Zwitserse toppen.

Dagtrips naar Glacier 3000

Dagtrips vergelijken

GetYourGuide

From Montreux: Glacier 3000 Day Trip

Dagtrip per touringcar van Montreux naar Col du Pillon met tijd bij Glacier 3000; het kabelbaanticket voeg je zelf als optie toe.

Vertrek vanaf Place de l'Eurovision, Montreux · Ongeveer 6 uur

Vanaf ongeveer US$114Data en prijzen bekijken

GetYourGuide

From Lausanne: Glacier 3000 Experience Tour

Dagtrip per touringcar van Lausanne naar Glacier 3000, met vrije tijd in Montreux op de terugweg; kijk of de kabelbaan is inbegrepen bij de optie die je kiest.

Vertrek vanaf Metrohalte Vennes, Lausanne · 8 tot 9 uur

Vanaf ongeveer US$107Data en prijzen bekijken

GetYourGuide

Full-Day Trip to Riviera Col du Pillon & Glacier 3000

Dagtrip per touringcar van Genève naar Col du Pillon en Glacier 3000, met vrije tijd in Montreux; de kabelbaan is een optie.

Vertrek vanaf Genève · 6 tot 10 uur

Vanaf ongeveer US$95Data en prijzen bekijken

Overnachten bij de kabelbaan

Waar overnachten

Les Diablerets is het dichtstbijzijnde dorp; Gstaad ligt ongeveer 20 minuten verderop met de auto of bus. Alle hotels in de omgeving vind je op onze zustersite Gstaad Hotel Guide.

Het hotel onder de toppen van de Diablerets in de winter

Les Diablerets · 4 sterren superior · 111 kamers

The Glacier Hotel

In Les Diablerets, ongeveer zes minuten rijden van de kabelbaan

Winterseizoen vanaf 19 december

Skiën tot aan de deurZwembad6 min naar Glacier 3000

Vanaf € 491 per nacht

Vragen

Wat kost een ticket voor Glacier 3000?

In het seizoen 2026/27 kost een retour met de kabelbaan van Col du Pillon naar Scex Rouge CHF 95 voor volwassenen en CHF 48 voor kinderen van 6 tot en met 15 jaar en houders van een Swiss Travel Pass, GA of Half Fare Card. Kinderen onder de 6 reizen gratis.

Is dit de officiële website van Glacier 3000?

Nee. Glacier 3000 Tickets is een onafhankelijke bezoekersgids. De officiële website is glacier3000.ch; de exploitant verkoopt tickets daar en aan de kassa op Col du Pillon.

Wanneer is Glacier 3000 open?

Het winterseizoen loopt van 7 november 2026 tot 30 april 2027. Elk najaar sluit de kabelbaan voor onderhoud; in 2026 is dat van 19 oktober tot 6 november. De kabelbanen rijden vanaf 9.00 uur; bekijk op de ochtend van je bezoek de actuele status bij de exploitant.

Hoe kom je bij Glacier 3000?

De kabelbaan vertrekt vanaf Col du Pillon, aan de weg tussen Gsteig en Les Diablerets. Vanuit Gstaad is het ongeveer 20 minuten rijden en PostBus-lijn 180 stopt bij het dalstation. Dagtrips per touringcar vertrekken vanuit Genève, Lausanne en Montreux.